The Vampire Diaries (Croatia)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


1. Hrvatski 'The Vampire Diaries' forum. Dobrodošli!
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje

Go down 
+20
*FreeSpiritGirl*
Queen of Shadow
Storyteller
Bonnie
BitemeDamon
ivancica
moo^^
miss_wesley
dovoljno za zauvijek
mylovelylove
Iva
Tella
Some girl
Pandora Faith
Lapis Lazuli
Josie
Tmia
Cherry
Guessgirl
Ithara
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Iva
Stanovnik Fell's Churcha
Iva


Broj postova : 8
Registriran/a : 12.12.2009
Age : 36
Najdraži lik : Bonnie

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptypon lip 28 2010, 12:28

Šmrc, iako sam bila uvjerena da ću sigurno sigurno doći, eto ti ga na, drek. -.-
5.7. počinjem radit, znači da već 4. moram otić iz Zagreba.
Hmpf. -.-
[Vrh] Go down
http://iva222.deviantart.com
Josie
Moderator
Josie


Broj postova : 764
Registriran/a : 10.10.2009
Age : 31
Lokacija : In a melancholy town where we never smile.
Najdraži lik : Bonnie.

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyuto lip 29 2010, 22:48

pošto ja nisam u mogućnosti, poslala sam umjesto sebe osobu koju sam prvu navukla na TDV, pa će i ona sigurno dovući par ljudi i tako to Razz

ljudi, slikajteee. olala
[Vrh] Go down
https://twitter.com/zlosie_
Ithara
Administratorica
Ithara


Broj postova : 2023
Registriran/a : 04.10.2009
Age : 32
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Damon
Najdraza serija : The Vampire Diaries i Gossip Girl

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyuto lip 29 2010, 23:10

josie je napisao/la:
pošto ja nisam u mogućnosti, poslala sam umjesto sebe osobu koju sam prvu navukla na TDV, pa će i ona sigurno dovući par ljudi i tako to Razz

ljudi, slikajteee. olala

Aww, jesu one na forumu ili? Ako nisu, dovuci ih tu.
[Vrh] Go down
https://thevd.forumcroatian.com
Josie
Moderator
Josie


Broj postova : 764
Registriran/a : 10.10.2009
Age : 31
Lokacija : In a melancholy town where we never smile.
Najdraži lik : Bonnie.

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyuto lip 29 2010, 23:11

Ithara je napisao/la:
josie je napisao/la:
pošto ja nisam u mogućnosti, poslala sam umjesto sebe osobu koju sam prvu navukla na TDV, pa će i ona sigurno dovući par ljudi i tako to Razz

ljudi, slikajteee. olala

Aww, jesu one na forumu ili? Ako nisu, dovuci ih tu.

nisu. tj. ta jedna je prije bila, onako samo pratila, ali nekako joj se izbrisao račun ili što već :S
ma neka, ponovno ja budem dovukla xD
[Vrh] Go down
https://twitter.com/zlosie_
Ithara
Administratorica
Ithara


Broj postova : 2023
Registriran/a : 04.10.2009
Age : 32
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Damon
Najdraza serija : The Vampire Diaries i Gossip Girl

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyuto lip 29 2010, 23:19

josie je napisao/la:
Ithara je napisao/la:
josie je napisao/la:
pošto ja nisam u mogućnosti, poslala sam umjesto sebe osobu koju sam prvu navukla na TDV, pa će i ona sigurno dovući par ljudi i tako to Razz

ljudi, slikajteee. olala

Aww, jesu one na forumu ili? Ako nisu, dovuci ih tu.

nisu. tj. ta jedna je prije bila, onako samo pratila, ali nekako joj se izbrisao račun ili što već :S
ma neka, ponovno ja budem dovukla xD

Samo dovuci..
Da ne idemo u Off više: Još 8 dana Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 776442
[Vrh] Go down
https://thevd.forumcroatian.com
RamonaColdbane
Stanovnik Fell's Churcha
RamonaColdbane


Broj postova : 1223
Registriran/a : 09.01.2010
Age : 30
Lokacija : In candy clouds of lullaby
Najdraži lik : Bonnie
Najdraza serija : Vampire diaries, The wallflower

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptysri lip 30 2010, 09:44

Ithara je napisao/la:
Guessgirl je napisao/la:
ja, ja, ja ja...a bum i kupila knjigicu Smile .... može i Iana ak je na prodaju spining love

Nagovorit ću Severa da nam postere da.

a ja ne mogu ici ovo je bas krasno ko naruceno -.-
[Vrh] Go down
Elena*Salvatore
Stanovnik Fell's Churcha
Elena*Salvatore


Broj postova : 61
Registriran/a : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Elena,Stefan,Damon,Buffy,Angel,Blair,Barney,..
Najdraza serija : Gossip Girl,The Vampire Diaries,Buffy the Vampire Slayer,Glee,Greek,How I met your mother,The Big Bang Theory

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptysri lip 30 2010, 17:59

A kad je promocija??
U temi: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje (obavijesti)
pise da je 6.7. pa onda 8.7. *confused*

[Vrh] Go down
Ithara
Administratorica
Ithara


Broj postova : 2023
Registriran/a : 04.10.2009
Age : 32
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Damon
Najdraza serija : The Vampire Diaries i Gossip Girl

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptysri lip 30 2010, 18:35

Elena*Salvatore je napisao/la:
A kad je promocija??
U temi: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje (obavijesti)
pise da je 6.7. pa onda 8.7. *confused*


Ovaj drugi datum je.
Odi u topic Događaji i imaš tamo temu s obavijestima
[Vrh] Go down
https://thevd.forumcroatian.com
Elena*Salvatore
Stanovnik Fell's Churcha
Elena*Salvatore


Broj postova : 61
Registriran/a : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Elena,Stefan,Damon,Buffy,Angel,Blair,Barney,..
Najdraza serija : Gossip Girl,The Vampire Diaries,Buffy the Vampire Slayer,Glee,Greek,How I met your mother,The Big Bang Theory

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptysri lip 30 2010, 19:07

Je li to dugi datum 6.7. ?

*molim Boga da je*

Sorry sta sam ovako dosadna Embarassed
Sorry
[Vrh] Go down
Guessgirl
Moderator
Guessgirl


Broj postova : 409
Registriran/a : 17.10.2009
Lokacija : Jarun
Najdraži lik : Damon, Lexi, Erik
Najdraza serija : VD, True Blood, Oz, Damages, Californication

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptysri lip 30 2010, 19:12

Draga Elena. Konačan datum promocije je 08.07. (četvrtak) u 19h Wink
Nadamo se da ćeš moć doć
[Vrh] Go down
Elena*Salvatore
Stanovnik Fell's Churcha
Elena*Salvatore


Broj postova : 61
Registriran/a : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Elena,Stefan,Damon,Buffy,Angel,Blair,Barney,..
Najdraza serija : Gossip Girl,The Vampire Diaries,Buffy the Vampire Slayer,Glee,Greek,How I met your mother,The Big Bang Theory

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptysri lip 30 2010, 19:14

Guessgirl je napisao/la:
Draga Elena. Konačan datum promocije je 08.07. (četvrtak) u 19h Wink
Nadamo se da ćeš moć doć

ok,thanks...
mislim da ne ću moći doći...
[Vrh] Go down
Sylvia
Stanovnik Fell's Churcha
Sylvia


Broj postova : 16
Registriran/a : 22.04.2010
Age : 32
Lokacija : Somewhere over the rainbow
Najdraži lik : Damon Salvatore,Jeremy, Eric, Jessica
Najdraza serija : VD,True Blood, Gossip Girl

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyčet srp 01 2010, 21:35

Jel mi može netko reči koja je cijena knjige na promociji, ak je s OK!-em 40?
[Vrh] Go down
Ithara
Administratorica
Ithara


Broj postova : 2023
Registriran/a : 04.10.2009
Age : 32
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Damon
Najdraza serija : The Vampire Diaries i Gossip Girl

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyčet srp 01 2010, 23:04

Sylvia je napisao/la:
Jel mi može netko reči koja je cijena knjige na promociji, ak je s OK!-em 40?

A gle, OK! će biti pristupačan za kupnju i tamo jer ja još ne znam koliko će koštati.
Direktorica Algoritma mi je jučer rekla da će članovi dobiti popust na sve knjige s vampirskom tematikom toga dana i pošto će biti kvizova - Algoritam će uručivati pobjedncima poklone
[Vrh] Go down
https://thevd.forumcroatian.com
Tmia
Moderator
Tmia


Broj postova : 626
Registriran/a : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Sverige
Najdraži lik : Damon, Dean, Sylar, Erik, House
Najdraza serija : Supernatural, VD, Heroes, TB, Glee, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, House MD

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptypet srp 02 2010, 11:47

Ithara je napisao/la:
Sylvia je napisao/la:
Jel mi može netko reči koja je cijena knjige na promociji, ak je s OK!-em 40?

pa vjerojatno onda isto ili jeftinije, ali ok ima za kupit u algoritmu, pa ono Very Happy biranje parfemćića u klimatiziranom prostoru *that reminds me moram ponjet para*

A gle, OK! će biti pristupačan za kupnju i tamo jer ja još ne znam koliko će koštati.
Direktorica Algoritma mi je jučer rekla da će članovi dobiti popust na sve knjige s vampirskom tematikom toga dana i pošto će biti kvizova - Algoritam će uručivati pobjedncima poklone

sve? sve vampirske? pokloni? Oh, oh Hubbs ugh
[Vrh] Go down
Ithara
Administratorica
Ithara


Broj postova : 2023
Registriran/a : 04.10.2009
Age : 32
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Damon
Najdraza serija : The Vampire Diaries i Gossip Girl

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptypet srp 02 2010, 13:57

Tmia je napisao/la:
Ithara je napisao/la:
Sylvia je napisao/la:
Jel mi može netko reči koja je cijena knjige na promociji, ak je s OK!-em 40?

pa vjerojatno onda isto ili jeftinije, ali ok ima za kupit u algoritmu, pa ono Very Happy biranje parfemćića u klimatiziranom prostoru *that reminds me moram ponjet para*

A gle, OK! će biti pristupačan za kupnju i tamo jer ja još ne znam koliko će koštati.
Direktorica Algoritma mi je jučer rekla da će članovi dobiti popust na sve knjige s vampirskom tematikom toga dana i pošto će biti kvizova - Algoritam će uručivati pobjedncima poklone

sve? sve vampirske? pokloni? Oh, oh Hubbs ugh

Kaj je, me voliš? Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 789499
Da sve vampirske, da si prijavila rad na natječaj dobila bi poklon iovako i onako.
[Vrh] Go down
https://thevd.forumcroatian.com
Tmia
Moderator
Tmia


Broj postova : 626
Registriran/a : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Sverige
Najdraži lik : Damon, Dean, Sylar, Erik, House
Najdraza serija : Supernatural, VD, Heroes, TB, Glee, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, House MD

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptypet srp 02 2010, 17:52

Ithara je napisao/la:
Tmia je napisao/la:
Ithara je napisao/la:
Sylvia je napisao/la:
Jel mi može netko reči koja je cijena knjige na promociji, ak je s OK!-em 40?

pa vjerojatno onda isto ili jeftinije, ali ok ima za kupit u algoritmu, pa ono Very Happy biranje parfemćića u klimatiziranom prostoru *that reminds me moram ponjet para*

A gle, OK! će biti pristupačan za kupnju i tamo jer ja još ne znam koliko će koštati.
Direktorica Algoritma mi je jučer rekla da će članovi dobiti popust na sve knjige s vampirskom tematikom toga dana i pošto će biti kvizova - Algoritam će uručivati pobjedncima poklone

sve? sve vampirske? pokloni? Oh, oh Hubbs ugh

Kaj je, me voliš? Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 789499
Da sve vampirske, da si prijavila rad na natječaj dobila bi poklon iovako i onako.

bila bi jedina... -.- a nije fun natjecati se sam sa sobom, that reminds me, idem objavit svog rapista Very Happy
[Vrh] Go down
Ithara
Administratorica
Ithara


Broj postova : 2023
Registriran/a : 04.10.2009
Age : 32
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Damon
Najdraza serija : The Vampire Diaries i Gossip Girl

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptypet srp 02 2010, 18:01

Tmia je napisao/la:
Ithara je napisao/la:
Tmia je napisao/la:
Ithara je napisao/la:
Sylvia je napisao/la:
Jel mi može netko reči koja je cijena knjige na promociji, ak je s OK!-em 40?

pa vjerojatno onda isto ili jeftinije, ali ok ima za kupit u algoritmu, pa ono Very Happy biranje parfemćića u klimatiziranom prostoru *that reminds me moram ponjet para*

A gle, OK! će biti pristupačan za kupnju i tamo jer ja još ne znam koliko će koštati.
Direktorica Algoritma mi je jučer rekla da će članovi dobiti popust na sve knjige s vampirskom tematikom toga dana i pošto će biti kvizova - Algoritam će uručivati pobjedncima poklone

sve? sve vampirske? pokloni? Oh, oh Hubbs ugh

Kaj je, me voliš? Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 789499
Da sve vampirske, da si prijavila rad na natječaj dobila bi poklon iovako i onako.

bila bi jedina... -.- a nije fun natjecati se sam sa sobom, that reminds me, idem objavit svog rapista Very Happy

Lapis Lazuli je poslala fanfiction
[Vrh] Go down
https://thevd.forumcroatian.com
moo^^
Moderator
moo^^


Broj postova : 380
Registriran/a : 23.10.2009
Age : 30
Najdraži lik : Damon, Spike
Najdraza serija : VD, Buffy the vampire slayer <3

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyned srp 18 2010, 15:37

Nema nikakvih izvještaja? Kako je bilo, koliko je ljudi došlo, što ste sve radili?
Vidjela sam slike, naravno, ali očekivala sam i nešto detaljnije u pisanom obliku =/
[Vrh] Go down
Tmia
Moderator
Tmia


Broj postova : 626
Registriran/a : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Sverige
Najdraži lik : Damon, Dean, Sylar, Erik, House
Najdraza serija : Supernatural, VD, Heroes, TB, Glee, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, House MD

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyned srp 18 2010, 17:31

moo^^ je napisao/la:
Nema nikakvih izvještaja? Kako je bilo, koliko je ljudi došlo, što ste sve radili?
Vidjela sam slike, naravno, ali očekivala sam i nešto detaljnije u pisanom obliku =/

pa kad je administratura i moderatura koja je bila prisutna, trenutno na moru na relaciji Selce- Crikvenica Razz

Strpite se još malo...
[Vrh] Go down
Ithara
Administratorica
Ithara


Broj postova : 2023
Registriran/a : 04.10.2009
Age : 32
Lokacija : Mystic Falls
Najdraži lik : Damon
Najdraza serija : The Vampire Diaries i Gossip Girl

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptypon srp 19 2010, 07:32

Malo i mi predah imamo, ja do 9.8
[Vrh] Go down
https://thevd.forumcroatian.com
Tmia
Moderator
Tmia


Broj postova : 626
Registriran/a : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Sverige
Najdraži lik : Damon, Dean, Sylar, Erik, House
Najdraza serija : Supernatural, VD, Heroes, TB, Glee, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, House MD

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyčet srp 29 2010, 08:23

Pa, evo dio nas se vratio još balav i krmeljav s mora, te je moja malenkost odmah odlučila sjesti za laptop ( nakon jedno dobrih pola sata fondlanja ga i izgovaranja "My precious, yes, my precious, I'm back...") i nadoknaditi sve izgubljeno vrijeme od tipkovnice.

Stoga, lako je zaključiti što slijedi (napokon malo obavljanja dužnosti kao moderatora) xD

Citat :
IZVJEŠTAJ S PROMOCIJE KNJIGE "VAMPIRSKI DNEVNICI- Buđenje"


Pa bio je to još jedan u nizu sparnih dana mjeseca Srpnja u gradu Zagrebu. Već je veliki val školom ili fakultetom neopterećenih vas otišao put mora ili bauštele u Njemačku, a nekolicina je ostala čamiti. E pa ta vjerna nekolicina se odlučila i ukazati na promociji knjige. Najave su bile dobre, opisi, nagrade i sve te spike, kako bi Damon rekao a whole ordeal. I bilo je ok, uspjeli smo izmusti od ljudi iz Algoritma neke nagradice- 6 knjiga, 6 litara soka i prostor i tako to. Sve se odvijalo u klimatiziranom prostoru novootvorenog Algoritma u Cascade Centru- to je gore ono novoizgrađeno čudo kraj Kaptol Centra za neupućenike ili osobe bez GPS-a.

Naša administratorica Ithara je doduše imala cijeli plan i program svega toga, no u zadnji tren smo se odlučili improvizirati i kind of- go with the flow- i začudo, uspjeli smo. Ležerno i lagano, uz puno smijeha i veselja na ozarenim lišcima ( što zbog nas simpatičnih organizatora, što zbog bijesa kojeg je uzrokovao glavni fotograf besramnim blicanjem svakog pokreta).

Ukazalo se otprilike 20tak ljudi (MALO MALO... sram vas bilo! Što bi Damon rekao na to...razočaranje totalno...ccccc), neki od njih bijahu prisiljeni doći, neki potplaćeni xD, a neki nemaju život pa eto...da skrate vrijeme.

Nakon proglašenja pobjednika natječaja koji je bio na forumu- pročitali smo i fan fiction... (opet vas špotam zbog malog odaziva i tu...samo dva ljuda...ccccc), smo pokazali svima nagradu koju je dobila, te koja će stići na njenu adresu-čim se Ithara vrati s mora i bude u mogućnosti pronaći poštanski sandučić (Ithara- to ti je ono veliko žuto ispod svakog kamena, kao što reklamira onaj ćelavi u Ledo reklami Razz )

Zatim smo sproveli jedan kviz, bilo je 5 natjecatelja... i na kraju kako su nas gledali puppy eye pogledima, ko mali zlatni retriveri (inače Stefanova najdraža hrana..with floppy ears), odlučili smo nagraditi njihov trud, te je svatko dobio ponekoju nagradičicu, a pobjednica kviza je dobila glavnu nagradu (sad je teško pogodit kaj)- knjigu Vampirski Dnevnici.

Zatim smo malo ćaskali, trač partija i tako sve to uz ispijanje sokića...i ponovno proganjanje blica i fotografa... a zatim smo se pograbili za OK ljetno izdanje- Knjiga + parfem. ( Moram reći Xtina parfem je najbolji Wink )

Gosti su pokupovali ono po što su došli, a moderatura i administratura- nakon što smo ih sve lijepo -put pod noge- otpratili, se otišla zabavljati u obližnji parkić (ljuljačke, vrtuljci i tako to... djeca xD )

I nek vam bude žao... bilo nam je super... Razz Nja Nja Nja Take that!

Razz
[Vrh] Go down
Queen of Shadow
Stanovnik Fell's Churcha
Queen of Shadow


Broj postova : 133
Registriran/a : 19.06.2010
Lokacija : Fell's Church
Najdraži lik : DAMON
Najdraza serija : Vampire Diaries

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyčet srp 29 2010, 17:14

Zaista nam je žao...
BTW, odličan izvještaj! spining
[Vrh] Go down
Tmia
Moderator
Tmia


Broj postova : 626
Registriran/a : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Sverige
Najdraži lik : Damon, Dean, Sylar, Erik, House
Najdraza serija : Supernatural, VD, Heroes, TB, Glee, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, House MD

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptyčet srp 29 2010, 18:33

Queen of Shadow je napisao/la:
Zaista nam je žao...
BTW, odličan izvještaj! spining

10 Zdravo Damona će biti dovoljno za pokoru XD
Cool
[Vrh] Go down
Guessgirl
Moderator
Guessgirl


Broj postova : 409
Registriran/a : 17.10.2009
Lokacija : Jarun
Najdraži lik : Damon, Lexi, Erik
Najdraza serija : VD, True Blood, Oz, Damages, Californication

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptypet kol 06 2010, 08:42

Evo i mene.. nisi navela opis onih koji su cijelo popodne čamili na faxu čekajući usmeni ispit i nakon 5 sati čekanja još su i pali..
Curke moje iduća promocija neće proć bez mene..nikako
[Vrh] Go down
Queen of Shadow
Stanovnik Fell's Churcha
Queen of Shadow


Broj postova : 133
Registriran/a : 19.06.2010
Lokacija : Fell's Church
Najdraži lik : DAMON
Najdraza serija : Vampire Diaries

Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Emptypet kol 06 2010, 14:20

Tmia je napisao/la:
Queen of Shadow je napisao/la:
Zaista nam je žao...
BTW, odličan izvještaj! spining

10 Zdravo Damona će biti dovoljno za pokoru XD
Cool

Hahahaha, sa zadovoljstvom... hihi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje   Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Forumska promocija knjige Vampirskih Dnevnika: Buđenje (obavijesti)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Vampire Diaries (Croatia) :: Forum :: Događaji-
Forum(o)Bir: